П`ятниця, 29.03.2024, 09:55
Косметологічний кабінет у Києві
Вітаю Вас Гість



Статті присвячені косметології
Головна » 2009 » Листопад » 2 » Який сонцезахисний засіб вибрати?
10:25
Який сонцезахисний засіб вибрати?
Перед багатьма вирушаючи на відпочинок в теплі стани, стоїть питання про придбання сонцезахисного кошти. Минули ті часи, коли сонцезахисний засіб купували тільки по найменуванню, без урахування змісту і ступеня захисту і захисту взагалі.
Вибираючи сонцезахисний засіб, треба спочатку визначити його завдання. Якщо це Засіб для щоденного захисту, то краще вибрати просто гарний денний крем і компактну пудру (або крем-пудру) з УФ - фільтрами. Якщо засіб вибирається для походу на пляж, то знову ж таки - на який пляж. Якщо це пляж у не в південній частині нашої планети, де сонячне випромінювання не дуже інтенсивний, то немає сенсу вибирати великий чинник захисту, досить вибрати SPF 5-10. Для пляжу на чорноморському узбережжі, в Турій, Єгипті, на Кіпрі і т.д. вже потрібно вибирати фактор вище - від 15 до 30 (і звичайно, навіть з сонцезахисним засобом не треба лежати на пляжі годинником).
Важливо, щоб сонцезахисний засіб було широкого спектру дії (УФА, УФВ), так як вже доведено, що за фотостаріння і канцерогенез відповідально саме УФА-випромінювання. Можна сказати, що сонячний опік - це захисна реакція шкіри, що змушує людини піти з пляжу і не піддавати себе більш шкідливого впливу УФ - випромінювання. Ті сонцезахисні засоби, які захищають шкіру тільки від УФВ - променів, «відключають» цей механізм, звільняючи людину від розплати за непомірне насолоду сонцем. У результаті люди можуть проводити під палючим сонцем хоч весь день, не обгорая, але отримуючи величезні дози УФА. Хоча УФА не викликає видимого сонячного опіку, воно може проникати в шкіру глибше, ніж УФВ - випромінювання, і пошкодити дермальний шар. Нагадаємо, що фактор захисту, вказаний на упаковках сонцезахисних засобів, показує лише ефективність захисту від УФВ - випромінювання, так як система тестування ефективності захисту від УФА - випромінювання ще не стандартизована.
Окремо треба сказати про ті випадки, коли виникає необхідність повністю перегородити доступ УФ - променів до шкіри. Наприклад, якщо людина приймає ліки, що володіють фотосенсібілізірующім дією, або якщо шкіра нещодавно зазнала інтенсивним косметичних процедур (пілінги, пластичні операції, лазерна епіляція і т.д.). У цьому випадку необхідно застосують засобу категорії «sunblock» з фізичними УФ - фільтрами (оксид цинку, діоксид титану та ін).
Бо саме УФ - фільтри, є частою причиною алергічних реакцій, при користуванні сонцезахисними засобами, краще не гнатися за найвищими ступенями захисту і вибирати між факторами захисту від 5 до 30. Реально після 3 нічого вже істотно не змінюється - не так вже й важливо, чи збільшує засіб час до появи сонячного опіку в 30 або в 50 разів, все одно ніхто не проводить на пляжі стільки часу.
Іноді на баночці написано «sunblock», що означає, що засіб повністю закриває доступ УФ - променів до шкіри. З таким засобом вже не займеться, поетом «sunblock» зазвичай вибирають ті, кому УФ - промені з якої-небудь причини взагалі протипоказані.
Наступне, на що потрібно звертати увагу, - це спектр захисту, тобто яку частину УФ - випромінювання «відрізає» даний засіб. Частіше це засіб, що ослаблює УФВ - промені, тобто промені, які викликають як засмага, так і опік шкіри. Засоби широкого спектру дії затримують як УФВ, так і УФА.

Категорія: Косметика | Переглядів: 1321 | Додав: cosmetolog | Теги: Крем для загару, косметика, Сонцезахисний крем, Вибір крему для загару | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Block title

Реклама

Спорткомплекс

Спорткомплекс Авангард приглашает всех желающих для занятия спортом. Действуют детские спортивные школы.

Форма входу

Попередження

При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на //cosmetolog.at.ua обов'язково.

Статистика

Copyright MyCorp © 2024 |