Четвер, 25.04.2024, 04:01
Косметологічний кабінет у Києві
Вітаю Вас Гість



Статті присвячені косметології
Головна » 2009 » Листопад » 17 » Проблема розтяжок - стрії
12:29
Проблема розтяжок - стрії
Розтяжки, або, як їх інакше називають, стриї, - це результат мікропошкодження шкіри та пухкої сполучної тканини. Розтяжки з'являються в місці розриву еластичних волокон епідермісу. Ці дефекти являють собою смуги фіолетово-червоного відтінку, які з часом стають білими. Стрий - це за своєю суттю, рубці, які не містять пігментів і тому не загоряють. На тлі засмаглого тіла білі смуги стають видимими. Найбільш характерні місця розташування розтяжок - живіт, стегна, сідниці і груди. Розтяжки не несуть загрози для здоров'я і є лише косметичної проблемою. 

Причини розтяжок: 

Передумовами до утворення стрий є гормональні зміни в організмі. Вони призводять до того, що шкіра втрачає пружність, стоншується, а це, у свою чергу, сприяє появі надривів. 
Тому розтяжки можуть навіть з'явитися вже в період статевого дозрівання, коли відбувається гормональна перебудова організму. Появі дефектів також сприяють ендокринні захворювання і тривалий прийом гормональних препаратів. Дуже часто розтяжки - вірний супутник тих, хто стрімко набирає вагу або різко його скидає, через що шкіра не витримує таких навантажень і з'являються надриви. 
Особливо часто стрії з'являються під час вагітності, причому частіше це буває в останньому триместрі. Адже в цей період живіт значно збільшується, шкіра на ньому розтягується, що і призводить до виникнення підшкірних розривів або розтяжок. Причому чим більше розміри живота, тим більша ймовірність, що на ньому з'являться розтяжки. Буває так, що розтяжки виникають за один день, стаючи неприємним сюрпризом для майбутньої мами. На грудях стрії з'являються частіше не під час вагітності, а після пологів, коли прибуває молоко і залози різко збільшуються в розмірах. 
Попередити появу розтяжок значно простіше, ніж потім з ними боротися. Тому якщо ви хочете, щоб ваша шкіра не була схожа на шкіру зебри, приділяйте велику увагу профілактиці розтяжок - тим більше, якщо ви чекаєте дитини. Крім того, якщо минула вагітність не принесла вам неприємностей - не втрачайте пильності! Без зусиль з вашого боку немає ніякої гарантії, що «сюрпризів» у вигляді смужок на тілі цього разу теж не буде. 

Профілактика розтяжок: 

1. уникайте різких змін у вазі, особливо його сильного збільшення; 
2. стежте за харчовим раціоном. Крім фруктів і овочів, про користь яких відомо всім, вживайте достатню кількість білка. Саме з білків синтезується колаген і еластін, відповідальні за пружність шкіри; 
3. зробити шкіру більш пружною допоможе контрастний душ, при цьому потрібно не просто стояти під розпилювачем, а масажувати круговими рухами струменя живіт та інші місця передбачуваного появи розтяжок; 
4. приймаючи душ, розтирайте тіло жорсткої рукавичкою - це допоможе вам поліпшити кровообіг і підвищити пружність тканин. Якщо у вас суха і чутлива шкіра, то після душу її досить промокнути м'яким махровим рушником. Якщо ж шкіра у вас нормальна або жирна - її треба розтерти; 
5. після душу корисний масаж. Виконувати його просто - потрібно затиснути складку шкіри між вказівним і великим пальцями і ніжно пощипати живіт за годинниковою стрілкою, поки шкіра не почервоніє. Щипковий масаж можна виконувати на стегнах та сідницях. 

Масаж потрібно проводити щоденно: 

А. регулярно використовуйте крем проти розтяжок, наносячи його на трохи вологу шкіру після душу круговими рухами. Застосовувати даний засіб слід 1-2 рази на день. Вагітним жінкам засіб від розтяжок треба починати використовувати вже з 3-го місяця, втираючи його в шкіру живота і грудей. Якщо спеціального засоби проти розтяжок у вас немає, можна використовувати звичайний крем для тіла - не зовсім те, що треба, але все-таки краще, ніж нічого. Дуже корисно також використовувати для профілактики розтяжок змазування шкіри оливковою олією; 

Б. для профілактики стрій на грудях, починаючи з 4-го місяця вагітності, розтирайте шкіру молочних залоз круговими рухами, використовуючи махровий рушник, змочений в холодній воді. Після душу корисно протирати груди шматочками лимона. Щодня намагайтеся знайти час, щоб хоч 5-10 хвилин груди 
не була закрита одягом - повітряні ванни їй вкрай корисні. Регулярно носите бюстгальтер - він підтримує груди і не дає їй обвисати; 

В. для профілактики стрій на животі, починаючи з 30-го тижня вагітності, носите бандаж. Після пологів також не нехтуйте післяпологовим бандажем, що допомагає шкірі повернутися в початковий стан. 

Лікування розтяжок: 

У домашніх умовах позбутися вже з'явилися розтяжок практично неможливо. Тому, якщо смужки на тілі вас засмучують, доведеться йти в косметичний салон. Чим раніше про вашу проблему дізнається фахівець, тим легше буде впоратися з появою дефектами сполучної тканини. 

Обгортання: 

Цей вид косметичної процедури ефективний тільки в тому випадку, якщо на шкірі є свіжі розтяжки невеликого розміру. У цьому випадку водоростеві обгортання, особливо з спіруліна, можуть призвести до повного зникнення стрій. 

Лазерна терапія: 

Якщо розтяжки, викликані вагітністю, ще мають рожево-червоний колір, і після пологів пройшло менше 1 року, то їх можна видалити за допомогою судинного лазера. Але якщо розтяжки вже побіліли, цей метод буде безрезультатним. 

Мезотерапія: 

Метод мікроін'єкцій, який широко використовується для лікування целюліту, застосовується і для лікування стрий. У даному випадку використовується коктейль з екстрактами з листя артишока, бурими водоростями, вітамінами тощо Потрібно 10-15 процедур, які допомагають згладити колір дефектів, зменшити їх глибину. Якщо мезотерапія не допомогла повністю видалити розтяжки, використовують наступний метод. 

Мікродермабразію, або мікрошліфовка: 

Ще одна назва цієї процедури - мікрокристалічний пілінг. У цьому випадку на шкіру подається потік дрібних абразивних часток - гідроксиди алюмінію. Вони вирівнюють поверхню розтяжок, згладжуючи її. У кожному конкретному випадку інтенсивність мікродермабразії буде різною - в залежності від типу шкіри і вираженості стрій. Після такої процедури поліпшується колір шкіри, вона стає 
більш рівною. Для повного позбавлення від розтяжок потрібно пройти курс, що складається з декількох процедур. Даний метод абсолютно безпечний і може бути проведений при будь-якому типі шкіри і в будь-якому віці. 

Пілінг середньої глибини: 

Даний метод досить агресивний - для видалення розтяжок використовуються фруктові кислоти, які викликають відлущування, а пізніше - оновлення шкіри. У період грудного вигодовування пілінг середньої глибини використовувати не можна - хімічні речовини здатні зашкодити здоров'ю дитини. 

Мікрострумова терапія: 

Даний метод дозволяє сформувати на місці розтяжок-рубців нову сполучну тканину. Для того, щоб ефект став помітним, буде потрібно пройти 10-15 процедур мікрострумової терапії. Приємна інформація: це абсолютно безболісно. 

Пластична хірургія: 

Використовується тільки в тому випадку, якщо ніякі інші методи позбавлення від розтяжок не допомогли, а клієнт дуже хоче від них позбутися. При абдомінопластика видаляється перерозтягнуті шкіра разом з розтяжками. Однак якщо розтяжок дуже багато, навіть за допомогою цього методу повністю видалити стрії неможливо. До того ж після операції можливі ускладнення - наприклад, утворення шрамів.

Категорія: Естетичні проблеми | Переглядів: 5170 | Додав: cosmetolog | Теги: розтяжки, стрії, лікування розтяжек | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1 наталія  
0
скажіть а скільки коштують ваші процедури? ось в мене тільки появилися розтяжки не давно... в скільки обійдеться мені щоб позбутися їх?

2 cosmetolog  
0
Треба подзвонити по вказаному в контактній інформації тел. і записатися на консультацію. Вона у нас безкоштовна. Для визначення методики лікування і вартості, треба Вас бачити. І від стану, визначається методика - або мікрострумова терапія, або мезотерапия (різні препарати) або інше лікування проблеми. Ще раз повторимося, усі процедури косметологічної спрямованості, для найбільш правильності призначення і отримання пацієнтом найкращих результатів, призначаються лікарем косметологом тільки після обстеження пацієнта.

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Block title

Реклама

Спорткомплекс

Спорткомплекс Авангард приглашает всех желающих для занятия спортом. Действуют детские спортивные школы.

Форма входу

Попередження

При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на //cosmetolog.at.ua обов'язково.

Статистика

Copyright MyCorp © 2024 |