Четвер, 25.04.2024, 16:07
Косметологічний кабінет у Києві
Вітаю Вас Гість



Статті присвячені косметології
Головна » 2009 » Грудень » 4 » Загальна інформація про хімічний пілінг.
13:42
Загальна інформація про хімічний пілінг.

Поверхневе пошкодження шкіри стимулює її активну регенерацію, в результаті якої відбуваються відторгнення нежиттєві клітин і заміна їх оновленими клітинами шкіри. Спрямований, контрольований процес видалення певної кількості шарів епідермісу та дерми разом з існуючими дефектами і ініціалізація відновлення всіх зруйнованих шарів заново отримали назву «Дермобразія» або «Пилинг». У сучасній косметології пілінг здійснюється різними методами: за допомогою ультразвуку, шляхом механічної дермабразії, з використанням лазерів, ферментів, кислот і т.д. 

Використання кислот - суть хімічного пілінгу. Можливість хімічного пілінгу не обмежується тільки естетичним ефектом. Метод може використовуватися при таких захворюваннях і станах шкіри, як акне, дисхромії, хроно - і фотостаріння шкіри, лентігінозние висипання, себорейні і актініческіе кератоми, дрібні зморшки, поверхневі рубці, грубий мікрорельєф шкіри, великі розміри пір, веснянки, хлоазми, іхтіоз і ксеродерма , а також в якості додаткового методу лікування при доброякісних новоутвореннях. Освіти на шкірі, при яких застосовують хімічний пілінг, з урахуванням їх гістології та глибини можна поділити наступним чином: 

  1. епідермальні висипання (веснянки, хлоазми, кератоніческіе новоутворення).
  2. Висипання, локалізовані в епідермісі і сосочкової шарі дерми (епідермально-дермальний і дермальний хлоазми, гіперпігментація, численні дрібні поверхневі зморшки і рубці).
  3. Недоліки шкіри, перш за все глибокі зморшки і рубці, що досягають сітчастого шару дерми. 

Залежно від рівня проникнення і впливу кислот розрізняють поверхневий, середній і глибоких хімічний пілінг. 

Поверхневий хімічний пілінг - призводить до ексфоліації поверхневих шарів епідермісу або повністю епідермісу аж до сосочкового шару дерми. У першому випадку використовують 10-30% розчин саліцилової кислоти, розчин Джесснера (РД), третиноїн, крем з 20% азелаїнова кислотою, 10-20% розчини а-гідроксікіслот (alpha hydroxyl acids - АНА) і трихлороцтової кислоти (trichloracetic acid - ТСА ), у другому - розчини більш концентрованих кислот, напрімет 50-70% розчини АНА і 25-35% розчини ТСА. 

Середній хімічний пілінг - виконують 50% розчином ТСА або комбінованими методами. Ці методики призводять до запрограмованому хімічному опіку з наступною відшаруванням епідермісу та дерми аж до верхнього відділу сітчастого шару. 

Глибокий хімічний пілінг - виробляють з використанням засобів, що містять фенол і в ряді випадків кротонове масло, бо при цьому відбувається максимальна деструкція аж до середини сітчастого шару дерма. За допомогою фенольних пілінгу усуваються втягнуті і атрофічні рубці, розгладжуються глибокі зморшки на обличчі. Поверхня шкіри стає туго натягнутій, т. е. спостерігається ефект підтяжки шкіри обличчя, який може зберігатися протягом 5-8 років. Феноловий пілінг рекомендують застосовувати у пацієнтів зі світлою шкірою, тому що у темношкірих дуже високий ризик розвитку послепілінговой гіперпігментації. Глибокий хімічний пілінг - процедура досить болюча і виконують її під загальною анестезією і в стаціонарі. Фенол має виражену системне токсичну дію, багато пластичні хірурги використовують феноловий пілінг в основному для обробки окремих ділянок на обличчі, наприклад у пацієнтів з дуже глибокими зморшками на обличчі в області верхньої губи. При застосуванні цього пілінгу часто і у великих областях може виникнути так званий ефект Майкла Джексона: шкіра набуває жовто-білий колір і стає воскоподібні. Крім того, існує ризик утворення рубців, гіперпігментації, обсіменіння ранового простору патогенними мікроорганізмами. Тому безпосередньо до операції і протягом 5-10 днів після неї пацієнти повинні приймати всередину антибіотики і протигерпетичні препарати. Після процедури протягом перших чотирьох - п'яти днів оброблені ділянки шкіри закривають антисептичної порошкової пов'язкою або маскою, щоб зменшити ризик попадання інфекцій. Загоєння відбувається через три тижні, а нерідко і пізніше (аж до шести місяців).

Категорія: Хімічні пілінги | Переглядів: 1462 | Додав: cosmetolog | Теги: Глибокий хімічний пілінг, Хімічні пілінги, Середній хімічний пілінг, Поверхневий хімічний пілінг | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Block title

Реклама

Спорткомплекс

Спорткомплекс Авангард приглашает всех желающих для занятия спортом. Действуют детские спортивные школы.

Форма входу

Попередження

При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на //cosmetolog.at.ua обов'язково.

Статистика

Copyright MyCorp © 2024 |