Вівторок, 26.11.2024, 16:47
Косметологічний кабінет у Києві
Вітаю Вас Гість



Статті присвячені косметології
Головна » 2009 » Листопад » 9 » Вугри, прищі і народні методи лікування
23:02
Вугри, прищі і народні методи лікування
Вугрової висип являє хвороба молодих людей, зникає звичайно до 30-35 років. Сприяють розвитку 
вульгарних вугрів зміни з боку шлунково-кишкового тракту, нервової та ендокринної систем, недокрів'я, зниження опірності, авітаміноз. Часто причиною розвитку висипу угрів є недостатній догляд за жирною шкірою. Застій шкірного сала у вивідних протоках сальних залоз призводить до подразнення їх стінок, потовщення, закупорці. Виникають рогові пробки сірувато-чорного кольору - комедони. При стисненні гирла сально-волосяного фолікула з нього видавлюються сальні пробочка з щільною чорною голівкою. Якщо приєднуються гноєтворні мікроби, то навколо комедонов виникають червоні конусоподібні вузлики, на їх вершині формується гнійничок. Угри можуть зливатися або проникати в глибину сальної залози, утворюючи флегмонозні вугри.
Рожеві вугри (розацеа) - хронічний дерматоз, розвивається в осіб з вегетоневрозамі, захворюваннями печінки, шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи. Захворювання виникає у пацієнтів з себореєю, коли на тлі розширених судин шкіри обличчя і підвищеного салоотделении приєдналася вторинна інфекція призводить до утворення гнійників, вузликів. Якщо розацеа виникає при сухій шкірі, то турбує лущення, свербіж. Нерідко розацеа виникає при впровадженні в сальні залози вугровій железніци. Клінічно при розацеа є висипання у вигляді вузликів, гнійників, червоності, розширених поверхневих судин в області щік, носа, підборіддя. Найчастіше хворіють жінки.
Переважно розацеа розвивається в період статевого дозрівання, тому що в основі цього стану шкіри лежать ендокринні та нервові розлади, порушення діяльності шлунково-кишкового тракту. Крім того, впливає харчовий режим. Так, їжа багата вуглеводами, жирами, сіллю, підсилює саловиділення. Тому в їжі має бути велика кількість овочів, молочнокислих продуктів, чорний хліб. При юнацьких вуграх в першу чергу слід використовувати 2 рази на день протирання шкіри одним з перерахованих рослин: відваром з листя і бруньок берези бородавчастої, трави хвоща польового, настоєм трави герані пахучої, листя і квітів малини, листя і суцвіть мати-й-мачухи, листя горіха волоського, трави фіалки запашної, трави череди, надземної частини репяшка звичайного та чебрецю.
При догляді за шкірою (жирної) необхідно очищати її, видаляючи надлишок сала, так як мікроорганізми легко розвиваються на сальної шкірі. З цією метою застосовують рідини, що не тільки видаляють кожне сало, але і дезінфікують шкіру: борний спирт (3%), саліциловий спирт 2%, камфорний спирт, розведений навпіл водою. Освіжає, відбілює і очищає шкіру лосьйон з 30 г камфорного спирту, 50 г перекису водню і 20 г води.
Для усунення сірувато-брудного відтінку шкіри користуються змішаними в рівних частинах гарячою мильною водою з 3% перекисом водню. Для цього на вимите обличчя накладають на 10 хвилин змочену в цьому розчині ватку.
При підвищеному салоотделении і розширених порах рекомендується проводити температурний масаж обличчя. Обличчя миють гарячою водою з милом, а потім роблять 5 кидків гарячої води і два кидки холодною. У цілому 30 - 50 кидків.
З метою видалення поодиноких чорних вугрів обличчя миють гарячою водою з милом і витирають насухо. Ділянки шкіри з вуграми протирають рослинним маслом і намилюють. Беруть шматочок марлі, посипають кухонною сіллю та втирають у намилені ділянки протягом 2-х хвилин. Потім обличчя обтирають гарячої, а потім холодною водою.
Деколи в області повік, прилеглої шкіри щік утворюються «білі вугри», що представляють собою щільні вузлики білого кольору завбільшки з шпилькову голівку. Утворюються білі вугри внаслідок закупорки вивідної протоки сальних залоз. Видаляють білі вугри тільки в лікувальних установах косметологічних.
При різко вираженому салоотделении з наявністю висипу угрів проводять курс з 20-30 дріжджових масок. Харчові дріжджі розводять кип'яченою водою до консистенції густої сметани. Після вмивання особи гарячою водою з милом дріжджову маску намазують товстим шаром на шкіру і тримають протягом 30 хв. Потім змивають теплою водою без мила. Процедури проводять через день. Маска дає хороший ефект при юнацьких вуграх.
Крім вмивання, слід 2-3 рази на день протирати обличчя обезжирюючі спиртовими розчинами. Для знежирення і скорочення часу добре 2-3 рази на день протирати обличчя розведеною настоянкою календули (1-2 столових ложок на 1 / 2 склянки води), розчин календули володіє терпким і дезинфікуючим властивостями.
При висипу угрів застосовують просушуючої маски: білкові, білково-лимонну, білково-пергідролевую, маску з айви або лимона, маску дріжджову.
При рясної висипу угрів, наявності інфільтратів роблять маски з бодяги, розведеною перекисом водню. Маски роблять через 1-2 дні всього 6-10 сеансів. Маски з бодяги приводять до значного поліпшення. За наявності інфільтратів накладають бодягу в гарячому вигляді, оскільки вона надає більш виражене розсмоктуючу дію, якщо виникає дерматит призначають холодні примочки або присипки з тальку, крохмалю. Застосування бодяги протипоказано при гіпертрихоз (посиленому зростання волосся на обличчі) і телеангіектазії.
За наявності висипань на спині, грудях, плечах, в уражені ділянки шкіри щоденно втирають зелене мило, звичайне туалетне, сульсеновое, залишаючи на 10-15 мін і потім, змиваючи гарячою водою губкою або мочалкою, шкіру протирають 1-2 рази на день камфорним спиртом . Гнійнички змазують насиченим розчином марганцевокислого калію. При висипу угрів корисно опромінення ультрафіолетовими променями.
Рекомендується вмивання відваром ягід ялівцю (1 / 2 чайної ложки на склянку води), коренів барбарису. Корисно протирати обличчя настоянкою трави полину гіркого, відваром коренів оману.
При розацеа рекомендують: ополіскування екстрактом кори крушини, протирання спиртової настойкою барбарису, соком плодів калини звичайної.
При жирній себореї і вульгарних вуграх прекрасний обезжирюючі і дезінфікуючий ефект досягають протирання шкіри розведеним нашатирним спиртом (2 столові ложки нашатирного спирту на 1 / 3 склянки води).
Рекомендується щодня протирати жирну шкіру обличчя відваром дубової кори: 100 г товченої кори проварюють протягом півгодини в 1 л води. Перед вживанням відвар проціджують і розводять рівною кількістю води.
При жирній шкірі, себорейному дерматиті застосовують примочки з трав череди: 2 чайні ложки трави заварюють склянкою окропу.
При висипу угрів і жирної себореї протирають обличчя відваром трави звіробою продірявленого - 20 г рослини заливають склянкою окропу, проварюють 10-15 хв, потім проціджують.
Як загальнодоступного косметичного засобу при вуграх використовують огірковий сік. Беруть 4 ложки подрібнених огірків, заливають склянкою окропу, настоюють 4 години. Протирають шкіру обличчя кілька разів на день.
Як протизапальний засіб при висипу угрів можна рекомендувати картоплю. Сиру картоплю ретельно миють, очищають від шкірки і протирають через дрібну тертку. Отриману кашку накладають на складену в кілька шарів марлеву серветку, товщиною 0,5 - 1 см і фіксують її бинтом до ураженій ділянці шкіри. Через 1 годину картопляну маску знімають і замінюють водою. Проробляють процедуру кілька днів.
При висипу угрів, особливо при абсцедуючі вуграх добре діють гарячі припарки з квітів ромашки (1 столова ложка на півтори склянки окропу).
Змочують гарячим настоєм кілька шарів марлі і накладають на обличчя до охолодження. Роблять щодня протягом місяця.
Для лікування висипу угрів, себорейний дерматитів у вигляді теплих примочок застосовують настій шавлії: одну чайну ложку листя заливають склянкою окропу і ставлять на маленький вогонь на 3-5 хв, додають 1 чайну ложку соку лимона.
Збір ромашки, шавлії, кореневища змійовика, листя м'яти перцевої. Одну столову ложку збору заварюють 2 склянками окропу. Використовують як примочок при юнацьких вуграх, жирної себореї, розширених порах.
Гарні припарки з лляного насіння при вуграх: 1 частину лляного насіння і 30 частин води збовтують протягом 15 хв.
За наявності вугрів і себорейного дерматиту для місцевого застосування рекомендується свіжий екстракт з коренів лопуха. З цією метою одну чайну ложку нарізаних коренів заливають 400 мл окропу і наполягають протягом однієї ночі.
Рекомендується також змащувати шкіру настоянкою з коренів хрону (100 г натертих корінь хрону змішати і настояти на 400 мл горілки).
При розширених порах і вуграх беруть 50 г лікувальної грязі в порошку, розмішують з декількома столовими ложками свіжого молока до утворення кашки. Наносять на обличчя і через 30 хвилин змивають. При висипу угрів бажано додати 0,5 г сірки в порошку.
Добре лікує юнацькі вугрі маска: 2 ложки свіжих дріжджів і 1 ложка меду підігрітого змішуються, накладають на умиті з милом обличчя, видалити через 20 хв. Застосовувати 1 раз на тиждень.

Категорія: Естетичні проблеми | Переглядів: 30455 | Додав: cosmetolog | Теги: комедони, акне, розацеа, вугри, прищі і народні методи лікування | Рейтинг: 2.2/29
Всього коментарів: 10
10 аноним  
0
ШОБ ПРИШИВ НЕ БУЛО НЕ ТРЕБА ЇСТИ СОЛОДКЕ , МАЙОНЕЗ, КАВУ, ВСЕКЕ ЖИРНЕ, НЕ БУДЕ В РЕЦЕОНІ ЖИРУ, НЕ БУЛЕ ЧИМ ЛІЗТИ ТИМ ПРИЩЯМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9 Алёна  
0
Мені допомагає саліциловий спирт+левоміцетин+стрептоцид.Результат очевидний тільки тоді,коли користуватися постійно.Друга сторона медалі-ДУЖЕ пересушує шкіру!

8 Володимир  
0
У мене також були висипи, і надто довго, я також бігав по дерматологах і так далі, і народними методами пробував. Но потім вже не витерпів і звернувся до косметолого, хоч це заняло певний час і не малі витрати, но розельтат який не є, но він є!

7 boruska  
0
маю пораду для всіх....Я сама собі вилікувала вугрі. Скільки себе памятаю завжди викидала купу грошей на всякі лікувальні засобі, які купляла і в аптеках, і в різних косметичних салонах, і з різних відомих фірм. Так звичайно дещо дополоскало, але тішилась я не довго....Приблизно рік тому, можливо трішки більше мій друг пішов до армії ,він також завжди хворів цими висипами вугрів, до чого я веду, коли його відпустили в звільнення, за пів року ,я його не впізнала, так як шкіра в нього була майже ідеальна, чесно кажучи я в нього нічого не питала, сама зрозуміла ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ! після того випадку я почала їсти більше різних видів круп(каші), менше жирного, жареного, соусів, солі,і того всього типу чіпсів , горішків,сухариків!
Результат вражаючий, я тепер обожнюю свою шкіру обличчя, останнім часом перестала користуватись тоналкою(майже), і крім того що вилікувала шкіру ще й похудала на 15 кг. tongue

6 Наташа  
0
Мені теж нічого не допомагає. Я вже почти всю косметику перепробувала і все марно. І до лікаря ходила щось виписував, якісь ліки (крем і таблетки), і не допомогли ті ліки.

5 Аня  
0
Я вас розумію мені тоже нічо не помагає
всі поради без результату((

4 Жека  
0
Тоже не помогала, сходи к косметологу, сделал чистку и пользуюсь косметикой IMAGE SKINCARE для проблемной кожи, лицо стало значительно лучше, ушли черные точки, но прыщи продолжают появляться, хотя значительно меньше и реже. Если бы не подруга, которая затащила к косметологу. То тоже кричал долго о помощи. Виталий главное преодолеть барьер сознания поход к косметологу мужчины.

3 Віталій  
0
Мені теж нічого не допомагає, порадьте щось пліс.

2 Света  
0
Нужно обратится к косметологу. Сделать чистку лица ультразвуком, использовать косметику для проблемной кожи, делать пилинги, НО САМОЕ ГЛАВНОЕ установить причину прыщей, если это возрастные, то можно их локализовать, без последствий для кожи, если это проявление какого то внутреннего заболевания, то все старания деньги на ветер, пока не решится внутренняя проблема, то внешнее проявление в виде прыщей не пройдет.

1 алина  
0
вообще ничего не помагает, а мне кажется наоборот! капец а завтра на свидание! подскажите что делать! пожалустаааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Block title

Реклама

Спорткомплекс

Спорткомплекс Авангард приглашает всех желающих для занятия спортом. Действуют детские спортивные школы.

Форма входу

Попередження

При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на //cosmetolog.at.ua обов'язково.

Статистика

Copyright MyCorp © 2024 |