Використання біологічно активних речовин у складі препаратів для зовнішнього застосування часто не приносить бажаного результату, тому що складно забезпечити проникнення активного компоненту через шкірний бар'єр. У 50-ті роки минулого століття Мішель Пістор ввів у лікарську практику новий метод лікування - метод мезотерапії, який у подальшому знайшов саме широке застосування. Мезотерапія - це малоінвазивний метод лікування шляхом введення низьких доз препаратів внутрішньошкірно (інтрадермальним) шляхом.
Мезотерапією досягається можливість впливу на широкий спектр естетичних проблем, і цим пояснюється популярність методики мезотерапія серед клієнтів медичних центрів і косметичних салонів.
Препарати для мезотерапії можуть вироблятися як на основі одного активної речовини, так і декількох. І ті, й інші можуть бути використані як в готових коктейлях, так і приготовлені безпосередньо перед застосуванням.
Не секрет, що ефективність будь-якої процедури залежить від оптимального поєднання дієвості самого препарату та застосованої техніки його введення.
У процедурі мезотерапії можна умовно виділити 2 етапи:
1. Судинний етап - поліпшення мікроциркуляції і кровопостачання в магістральних судинах. В основному для цього використовують препарати: Гінкго-білоба. Рутин - екстракт мелілота. Зелений чай. Екстракт артишоку, і т. д. 2. Безпосередньо сам сеанс - робота безпосередньо з естетичною проблемою.
Основна техніка введення препаратів мезотерапії - класична, існують також доповнюють техніки: наппаж (поверхневий, серединний, глибокий), папули, горбки, інфільтрація.
Основні показання до проведення курсів мезотерапії для обличчя:
1. Профілактика і корекція вікових змін шкіри (глибокі зморшки і складки, гравітаційний птоз, сіточка дрібних зморшок) 2. Профілактика та корекція естетичних недоліків внаслідок агресивного впливу навколишнього середовища (сухість, дегідратація шкіри, гіперпігментація) 3. Застосовується в комбінованих курсах лікування акне, постакне, гіперпігментації.
Основні ефекти після введення препаратів: ліфтинговий ефект, живильна дію, зволожуючий і підтягує, ботулоподобное дію, «структурують» дію, антиоксидантну, омолоджуючу дію і т. д. Основний результат після процедур: підвищується тонус шкіри, нормалізується гідратація, відновлюється мікроциркуляція і т. д.
Основні показання до проведення курсів мезотерапії для тіла:
1.Коррекція локальних жирових відкладень. 2. Корекція ознак целюліту. У результаті курсу комбінованої терапії можна говорити про корекцію фігури, яка має на увазі зменшення об'ємів і ліфтінг шкірних покривів корректируемой зони. Виходить ефект «апельсинової кірки». Досягається лімфодренажний і венотонізуючу ефект. Мезотерапія також, допомагає боротися з посиленим випадінням волосся. Ефективно відновлює пошкодження волосся внаслідок агресивного впливу навколишнього середовища, а також в результаті численних фарбувань, хімічних завивок (сухість, ламкість, «розтин» кінці) і т. д.
У ході процедур досягається наступні результати:
1.Уменьшается жирність волосся 2.Улучшается структура, стан волосся і шкіри волосистої частини голови (волосся стають рівними, гладкими, не січеться) 3.Ускоряется ріст волосся Попереджається передчасна втрата волосяного пігменту, з'являються нові волосся в місцях алопецій У результаті курсу комбінованої терапії можна говорити про можливість вирішення таких проблем, як часткове облисіння, себорейний дерматит, дифузне порідіння волосся і т. д.
|